پودر آویشن 100 400 گرمی

در دنیای امروز، استفاده از گیاهان دارویی به صورت پودر شده و با وزن های مختلف، مانند پودر آویشن 100 و 400 گرمی به دلیل مطالعات جدید و پی بردن به خواص بی نظیر این دسته از رستنی های طبیعی، افزایش چشمگیری یافته است که می تواند جایگزین مناسبی برای انواع درمان های نوین در علم پزشکی و یا مکملی برای آن باشد.

پودر آویشن 100 گرمی

در بررسی های به عمل آمده در خصوص انواع پودر های گیاهی در بازار به اثبات رسیده که یکی از پر خاصیت ترین و در عین حال پرمصرف ترین آن، پودر آویشن  در اندازه 100 گرمی است که می تواند با توجه به نیاز مصرف کننده نهایی در دستیابی به وزن های پایین برای مصارف خانگی، نقش کلیدی در افزایش تقاضای این محصول و به تبع آن توسعه سهم بازار داخلی و حتی بین المللی آن شود.

پیش از ادامه این نوشتار بهتر است شما را به طور مختصر با خواص خوراکی و دارویی آویشن و نحوه استحصال آن به صورت طبیعی و یا فراوری شده آشنا کنیم.

آنگونه که در شواهد تاریخی مبرهن است و در پی مطالعات علمی پس از آن در عصر مدرن و توسط دانشمندان و خبرگان این حوزه نیز به آن اشاره شده، نتایج بسیار شگفت آوری در این خصوص به دست آمده که خلاصه برخی از مهمترین آنها به شرح زیر است.

آویشن درتیره نعناعیان جای می گیرد که در دوران باستان از آن به دلیل ناآگاهی، بیشتر برای رفع بوی بد دهان استفاده می شد؛ این گیاه انواع مختلفی دارد اما آویشن فرانسوی از جمله مشهورترین آن است.

ازطرفی آویشن حاوی مقادیر بسیار زیادی تیمول و کارواکرول است که دارای خاصیت های ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی می باشد؛ همچنین این گیاه به دلیل دارا بودن مقادیر بسیاری ویتامین در پیشگیری از سرماخوردگی های میکروبی و ویروسی نقش بسیار خوبی ایفا می کند.

این گیاه دارای طبعی گرم و خشک است که می تواند به عنوان یک متعادل کننده طبایع بدن و پس از مصرف غذاهایی در طبقه بندی انواع لبنیات، سیب زمینی، لوبیا سبز و نخود به کار رود.

پودر آویشن 100 گرمی

پودر آویشن 400 گرمی

در بازار مصرف این محصولات آنچه که بسیار واضح است، تنوع وزنی موجود می باشدکه با توجه به نیاز مصرف کننده به بازار عرضه می شود. پودر آویشن 400گرمی، برای استفاده در مدت طولانی تر و در خانواده هایی با جمعیت بیشتر جهت صرفه جویی در هزینه این خانوارها در کاهش رفت و آمدهای مکرر شده است.

در این بین ذکر این نکته ضروری است که آویشن برای تنظیم فشار خون و لاغری می تواند در رژیم غذایی افراد جایگاه ویژه ای داشته باشد و به عنوان یک مکمل دارویی و غذایی به کسانی که دچار این دغدغه فکری هستند، کمک قابل توجهی نماید.

با این مقدمه به طور خلاصه می توان دریافت که باید رویکرد جدیدی در ساختار درمانی و پیشگیری از بیماری ها شکل بگیرد تا به این وسیله به ترکیب جدیدی از روش های نوین در این زمینه دست یافت. بدیهی است که شناخت مناسب و با اطلاعات مفید و جامع از تنوع بسیار گیاهان دارویی و نحوه درست استفاده از آن راهکار بسیار مناسبی در حصول به نتیجه مطلوب خواهد بود.برای گرفتن استعلام قیمت آویشن کوهی خشک مراجعه کنید.

در ادامه بحث به معرفی خواص یکی از پر مصرف ترین آنها یعنی گیاه آویشن و تنوع پودر آن در بسته بندی های مختلف خواهیم پرداخت تا به این وسیله شما مشتریان عزیز  بتوانید با خیال آسوده نسبت به خرید آنها اقدام کنید.

پودر آویشن 400 گرمی

پودر آویشن 500 600 گرمی

در کنار تمام موارد اشاره شده در بخش های پیشین، ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که مصرف این پودر گیاهی ممکن است مضراتی نیز به همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پودر آویشن 500 و 600 گرمی نیز توسط تولید کننده برای تنظیم بازار خرده فروشی و ایجاد تعادل در قیمت و میزان عرضه آن، به بازار مصرف ارائه شده است و در بسته بندی های بسیار متنوع و شیک موجود می باشد که باعث به وجود آمدن برندهای معتبر و با مزیت رقابتی منحصر بفرد در داخل کشور شده است.

زنجیره ارزش آفرینی در این حوزه باعث شده است که تولیدکننده به مضرات احتمالی آن نیز در بسته بندی ها اشاره کند واین به نوبت خود در داخل کشور و همچنین برای بازارهای بین المللی باعث عملکرد موثر سیاست های صادراتی و درآمدزایی دلاری خواهد شد و به تبع آن برای خوشنامی برند ایرانی یک روند تحول آفرین محسوب می شود.

آنچه مسلم است اینکه در زندگی پرشتاب کنونی، استفاده مکرر از داروهای شیمیایی برای درمان و یا تسکین اعصاب رواج بسیاری یافته است به طوریکه اخیرا ثابت شده که عملکرد آنها به دلیل مصرف بی رویه و خارج از استاندارد مورد تایید پزشکان هر یک از حوزه های بهداشتی و درمانی، نه تنها به بهبود بیماری ها در انواع آن و به طورکامل کمکی نکرده است؛ بلکه منجر به رسوب مقادیر بسیاری از این داروها در اعضای بدن مانند معده، روده و کبد شده و عوارض ناشی ازآن تا سال های بسیاری حتی پس از قطع کردن مصرف دامنگیر افراد بوده است.

پودر آویشن 500 600 گرمی

پودر آویشن 3 5 کیلویی

آنچه در پی مطالب عنوان شده می آید، اشاره کوتاهی در مورد انواع مضرات این محصول است که می تواند در جلوگیری از اثرات سوءمصرف آن و زیرسوال رفتن مزایای بیشمار آن شود.این عوارض احتمالی شامل:

  • امکان بروز آلرژی در افرادی است که به این گیاه حساسیت دارند.
  • در آن دسته از افرادی که دچار اختلال در کارکرد غده تیروئید هستند می تواند خطر ناک باشد.
  • در دوران بارداری و شیر دهی مصرف این گیاه پیشنهاد نمی شود.
  • آویشن ممکن است به التهابات پوستی منجر شود.
  • تداخل دارویی نیز در مصرف آن دیده شده است.

باید توجه داشت که عوارض مذکور در کنار مزایای فوق العاده و بی نظیری که گیاه آویشن دارد بیشتر برای حفظ تعادل در مصرف آن است که با گسترش فرهنگ استفاده از آن این موارد قابل کنترل است.

حال اگر به دنبال تهیه بهترین و مرغوب ترین انواع این محصول هستید، می توانید همین حالا اقدام به خرید از طریق این وب سایت کرده و از مجموعه بهترین برندهای مطرح و شناخته شده داخلی در سریع ترین زمان ممکن و در هر مکانی که در نظردارید، برخوردار شوید.

پودر آویشن 3 5 کیلویی

کارشناسان ما در طول 24 ساعت شبانه روز و با اشراف کامل به شرایط روز خرید و فروش آن، پاسخگوی نیاز شما در این زمینه خواهند بود. این وب سایت همچنین شرایطی را برای ارسال این محصول به سراسر کشور در نظر گرفته است که با توسل به آن می توانید خریدی مطمئن و حداکثر رضایتمندی را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما