رزماری تازه عمده

رزماری یا همان اکلیل کوهی که از قدیم به آن معروف بوده، از جمله گیاهان دارویی پر کاربرد و محبوب صنعت داروسازی میباشد که خواص و استفاده های زیاد در طب سنتی و تولید لوازم ارایشی بهداشتی دارد، این گیاه بومی مدیترانه میباشد، و با توجه به خاص بودن آن نیاز به گرما و رطوبت برای رشد بهتر و بازدهی زیاد دارد.

رزماری معمولا به طرق مختلف در بازار خرید و فروش میشود، این گیاه به صورت پودر و عصاره و سر شاخه و در بعضی موارد به صورت تازه و تر مورد توجه خریداران میباشد.جدای ازخواص دارویی آن امروزه به عنوان یک چاشنی مورد توجه صنایع غذایی قرار دارد.
قسمت زیادی از نیاز داخلی کشور به رزماری توسط تولیدات داخلی تامین میشود، شیراز همدان کهگیلویه و بویر احمد از جمله نقاطی هستند که این گیاه به صورت عمده تولید میشود، که علاوه بر تامین نیاز های داخل میتوان مازاد آن را برای صادرات به کشورهای خارجی در نظر گرفت، عمده این تولیدات باعث رونق بازار خرید و فروش عمده رزماری خشک و تازه در این مناطق شده است، با توجه به تولید انبوه این گیاه اگر بستر مناسبتری برای تولیدات عمده و فراگیر انجام شود قطعا میتوان میزان خرید و فروش را نیز افزایش داد که هر چه کشت این گیاه بیشتر شود یقینا میزان خرید و فروش رزماری در سطح بازار بیشتر نیز میشود.

رزماری تازه عمده

قیمت عمده رزماری

در بازار بزرگ و فراگیر گیاهان دارویی معمولا عوامل خاصی بر قیمت نهایی این گیاهان تاثیر مستقیم دارد، که رزماری نیز از این بین مستثنا نیست.

میزان عرضه و میزان تقاضا برای رزماری در بازار از عوامل کلیدی است که بر قیمت آن در بازار تاثیر زیادی دارد، در مواردی که مقدار بشتری رزماری برای عرضه به بازار وجود دارد معمولا قیمت این گیاه کمتر میشود و بر عکس در مواقعی که مقدار کمتری برای عرضه به بازار وجود داشته باشد مشاهده میشود که قیمت رزماری نیز با افزایش روبه رو میشود.

از طرفی میزان تولیدات سالانه رزماری در کشور و مناطق مورد هدف کمتر باشد مواردی مثل میزان بارشها و کمبود منابع آبی برای کشت عمده این گیاه کمتر باشد طبیعتا رزماری کمتری در بازار خواهیم داشت، لذا بحث خشکسالی در سال یکی از عوامل مهمی است که میتوتند بر قیمت نهایی رزماری تاثیر زیادی داشته باشد.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت رزماری در بازار هزینه های حمل و نقل آن میباشد، همانطور که میدانید در سالهای اخیر به دلیل افزایش زیاد بهای سوخت در کشور میزان هزینه حمل کالا در کشور نیز با افزایش زیادی روبه رو بوده است.

از این رو این افزایش قیمت ها در سوخت نیز میتواند از عوامل تاثیر گذار بر قیمت رزماری در بازار باشد.

از دیگر عوامل میزان مرغوبیت و کیفیت برگ رزماری است که در بازار خرید و فروش مورد توجه قرار میگیرد، معمولا عواملی مثل نحوه کاشت جنس بذر و برداشت اصولی و نحوه خشک کردن درست میتواند بر کیفیت نهایی رزماری متاثر باشد، که معمولا هرچه کیفیت رزماری بهتر باشد معمولا قیمت آن نیز بیشتر از نوع بی کیفیت و درجه پایین آن میباشد.

رزماری تازه

فروش رزماری فله و بسته بندی

قبلا گفتیم رزماری به طریقه های مختلفی به بازار عرضه میشود، امروزه این گیاه به دلیل نوع استفاده آن یا به صورت بسته بندی، یا به صورت فله ای خرید و فروش میشود.

معمولا بسته بندی اقلام مختلف گیاهان داروییی باعث افزایش قیمت آنان نیز میشود، به همین دلیل معمولا بازار خرید و فروش فله ای رزماری در بازار بیشتر مورد توجه قرار میگیرد شاید این بخاطر قیمت پایین تر آن است، البته امروزه شرکت های زیادی هستند که این گیاه را به صورت فله ای خرید میکنند و آن را طی فرایند هایی به صورت بسته بندی های مختلف به بازار عرضه میکنند که این خود باعث بالا بودن قیمت بسته بندی شده این گیاه نسبت به فله ای آن میباشد.

امروزه تولید کنندگان زیادی هستند که این گیاه را به صورت عمده تولید میکنند، و ما پیشنهاد مپیکنیم برای فروش آن از فروش انلاین و اینترنتی بهره ببرند تا هزینه های آنان نیز کاهش پیدا کند، اگر تولید کننده عمده رزماری هستید میتوتنید از کارشناسان فروش ما در مجموعه شاخه مارکت مشاوره بگیرید و با فروش انلاین محصول خود و با حذف واسطه ها این گیاه را با قیمت مناسب به فروش برسانید.

رزماری تازه

قیمت هر یک کیلو رزماری در بازار

همانطور که گفتیم امروزه رزماری به صورت خشک شده و به صورت تر و تازه به بازار عرضه میشود که خب هر کسی با توجه به نیاز یا از نوع خشک شده آن یا تر آن خرید میکند، معمولا قیمت یک کیلو رزماری خشک در بازار خیلی بیشتر از یک کیلو رزماری تر و تازه است، ابن به این دلیل است که رزماری تر معمولا میزان رطوبت زیادی دارد که طی فرایند خشک کردن میزان وزن آن به صورت چشمگیری کاهش میابد، و از طرفی هزینه های خشک کردن مثل انبار داری و هزینه نیروی انسانی و حمل و نقل آن باعث میشود قیمت یک کیلو رزماری خشک به نسبت از قیمت یک کیلو تر آن بیشتر باشد.

از دیگر عواملی که میتوان بیان کرد میزان خرید شماست که میتواند بر قیمت رزماری تاثیر داشته باشد، به این صورت که هرچه میزان خرید شما بیشتر و به صورت عمده انجام شود طبیعتا میتواند تاثیر زیادی بر قیمت نهایی آن داشته باشد.

رزماری عمده

خرید رزماری تازه

مراکز زیادی هستند که معمولا اقدام خرید رزماری تازه میکنند، البته قابل ذکر است که به دلیل اینکه رزماری تازه در همه فصول سال به بازار عرضه نمیشود، و معمولا در بسیاری از ماههای سال نمیتوان حجم زیادی از رزماری تازه در بازار پیدا کرد این خود باعث تغیر قیمت خرید رزماری تازه میشود.

در فصل بهار که رزماری در حال گل دادن است معمولا بهترین زمان برای برداشت این گیاه محسوب میشود، و طبیعتا میزان خرید و فروش آن نیز در این فصل به بیشترین حالت ممکن میرسد، همین محدودیت باعث میشود قیمت خرید رزماری تازه نیز با افت خیز زیادی روبه رو شود.

از عوامل تاثیر گذار در خرید و قیمت رزماری تازه میتوان میزان مرغوبیت و کیفیت رزماری اشاره کرد، هرچه رزماری با کیفیت تری از نظر رنگ سبز برگ آن و تمیزی و خوش عطر بودن آن برای عرضه داشته باشیم یقینا تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده آن در بازار دارد و میزان خرید آن نیز بیشتر میشود.

رزماری خشک

قیمت رزماری خشک

عواملی هم وجود دارد که بر قیمت رزماری خشک در بازار تاثیر گذار است که میتوان کیفیت رزماری خشک شده از نظر تمیزی و عطر مناسب و نحوه خشک کردن آن و میزان عرضه و تقاضای آن اشاره کرد، در مواردی هم هست که میزان تولید رزماری به نسبت تقاضای آن بیشتر میشود و گاها دیدیم که این دلیل باعث میشود که مجبور میشویم مقداری از نیاز داخل را با وارد کردن آن جبران کنیم، همین امر به دلیل نوسانات زیاد در قیمت ارز در کشور ما باعث تغییر در قیمت رزماری در بازار میشود، گاها دیده شده که قیمت در کشوری که قصد وارد کردن رزماری از آن را دارین افزایش می یابد که این خود نیز میتواند در قیمت رزماری خشک در کشور تاثیر زیادی داشته باشد.

خرید رزماری خشک و تازه

قبلا هم گفتیم که عواملی بر میزان خرید رزماری تازه و خشک شده در بازار تاثیر مستقیم دارد، معمولا نحوه بسته بندی این گیاه میتواند تاثر زیادی بر قیمت خرید رزماری داشته باشد.

رزماری در بازار در بسته بندی کارتن شده و یا پلاستیکی و یا گونی شده و نوع تازه آن به صورت بسته بندی در سبد های حمل میوه و سبزیجات خرید و فروش و صادرات انجام میشود، در بسیاری از موارد دیده میشود که شرکت ها و برند های مختلفی این گیاه را به صورت مختلف بسته بندی میکنند و به بازار عرضه میکنند، نام برند نشانه اعتبار و کیفیت محصول میباشد که هر چه برند شناخته شده تر باشد میزان خرید رزماری خشک و تازه طبعا بیشتر میشود، مجموعه شاخه مارکت با برسی عوامل مهم بر رزماری باکیفیت به صورت تازه و خشک در بسته بندی های دلخواه مشتری آماده خدمات خرید و فروش به صورت حضوری و به صورت انلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران میباشد، شما میتوانید با ثبت درخواست در منوی تماس با ما اقدام به سفارش رزماری تر و تازه و خشک شده کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با گرفتن اطلاعات نوع درخواست شما برای یک خرید ایمن و مقرون به صرفه با شما تماس بگیرند و این گیاه باکیفیت و مرغوب را برای شما ارسال کنند.

با توجه به گذشته در بین مشتریان ما سوالاتی مطرح میشود، اینکه رزماری تازه از کجا خرید کنم؟

رزماری تازه را میتوانید با سفارش در مجموعه شاخه ثبت کنید و ما با کشاورزان تولید کننده عمده رزماری این گیاه را برا شما تامین خواهیم کرد.

ایا رزماری در این مجموعه فقط به صورت عمده صورت میکیرد؟ بله، در مجموعه ما پیشبینی ها فقط جهت خرید رزماری به صورت عمده میباشد.

تولید کننده عمده رزماری هستم آیا میتوانم در این مجموعه رزماری خودم را بفروشم؟ بله، مجموعه شاخه با دسترسی به خریداران عمده رزماری در کشور آماده خرید رزماری تازه و خشک شده شما میباشد.

خریدار رزماری تازه با بسته بندی هستم آیا خدمات بسته بندی انجام میدهید؟ بله، مجموعه شاخه با کادر خدمات آماده ارسال رزماری خششک و تازه در بسته بندی های دلخواه مشتری و ارسال آن به تمام نقاط کشور میباشد.

آیا میتوان رزماری تازه را برای اطمینان از موجود بودن تا وقت معین خرید، پیش خرید کنم؟ بله، شما اگر در زمان مناسب جهت خرید نیستید، میتوانید با پرداخت مبلغ اندکی به عنوان بیعانه خرید رزماری خشک یا تازه را از چند مدت قبل از خرید برای اطمینان از خریدتان آن را پیش خرید کنید، مجموعه ما با قرارداد با بسیاری از تولید کنندگان و کشاورزان این گیاه آماده خدمات به مشتریان میباشد.

لطفا اگر سوالی دارید در کامنتها از ما بپرسید تا در اسرع وقت به آن پاسخ بدهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *